•  
  •  

KALENDARIUM

Legenda:

kolor zielony - wydarzenia ogólnowspólnotowe
kolor fioletowy - wydarzenia dotyczące diaspory gliwickiej

kalendarium ogólne WPR Mamre: pobierz plik

aktualizacja: 9.XII.2014

Kalendarium Gliwickie 2014/2015


PAŹDZIERNIK:


1 X środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie na rozpoczęcie roku formacyjnego
4 X sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
5 X niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
7 X wtorek godz. 18.00 - Spotkanie diakonii charytatywnej
8 X środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
9 X czwartek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
10 X piątek godz. 18.00 - Spotkanie diakonii liturgicznej
11 X sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
11 X sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
12 X niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
15 X środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
18 X sobota godz. 17.00 - Msza św. o uzdrowienie w Gorzkowicach
19 X niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
22 X środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
23 X czwartek godz. 19.00 - Spotkanie diakonii modlitwy
25 X sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
26 X niedziela godz. 9.00 – Wspólnota Misji I w Częstochowie
29 X środa godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów


LISTOPAD:


5 XI środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
6 XI czwartek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
8 XI sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
8 XI sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
9 XI niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
11 XI wtorek godz. 9.00 – Wspólnota Misji dla diecezji gliwickiej, opolskiej i katowickiej
12 XI środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
15 XI sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
16 XI niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
19 XI środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
20 XI czwartek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
22 XI sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
23 XI niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
25 XI wtorek - Msza z modlitwami o uzdrowienie w kościele św. Jerzego w Gliwicach Łabędach
26 XI środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
29 XI sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w Mstowie k/Częstochowy
30 XI niedziela godz. 9.00 – Wspólnota Misji II w Częstochowie


GRUDZIEŃ:


2 XII wtorek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
3 XII środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
6 XII sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
7 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
10 XII środa godz. 17.30 - Opłatek wspólnotowy w Bojkowie
10 XII środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
12-14 XII piątek-niedziela – Warsztaty dla rodziców w Troninach
13 XII sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
13 XII sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
14 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
15 XII poniedziałek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
17 XII środa godz. 18.00 - Msza i uwielbienie w kościele w Smolnicy
20 XII sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w Mstowie k/Częstochowy
21 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie


STYCZEŃ:


10 I sobota godz. 18.00 - Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
10 I sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
11 I niedziela godz. 9.00 - Wspólnota Misji I w Częstochowie
18 I niedziela godz. 9.00 - Warsztaty biblijne w Częstochowie


REKOLEKCJE ZIMOWE:


Turnus 186 Troniny (2)3 – 9 I Stopień 2 - Ananiasz
Turnus 187 Skorzeszyce 17 – 23 I Stopień 3 - Barnaba
Turnus 188 Skorzeszyce (23)24 – 30 I Stopień 4 - Szczepan
Turnus 189 Troniny (23)24 – 30 I Stopień 1 - Gamaliel
Turnus 190 Skorzeszyce (30)31 I – 6 II Stopień 3 - Barnaba
Turnus 191 Skorzeszyce (6)7 – 13 II Stopień 4 - Szczepan
Turnus 192 Troniny (6)7 – 13 II Stopień 2 - Ananiasz
Turnus 193 Skorzeszyce (13)14 – 20 II Stopień 2 - Ananiasz


LUTY:


14 II sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy


MARZEC:


14 III sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy


KWIECIEŃ:


11 IV sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy


MAJ:


9 V sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
30 V sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy