•  
  •  

KALENDARIUM

Legenda:

kolor zielony - wydarzenia ogólnowspólnotowe
kolor fioletowy - wydarzenia dotyczące diaspory gliwickiej

kalendarium ogólne WPR Mamre: pobierz plik

aktualizacja: 1.I.2015

Kalendarium Gliwickie 2014/2015


GRUDZIEŃ:


2 XII wtorek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
3 XII środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
6 XII sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
7 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
10 XII środa godz. 17.30 - Opłatek wspólnotowy w Bojkowie
10 XII środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
12-14 XII piątek-niedziela – Warsztaty dla rodziców w Troninach
13 XII sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
13 XII sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
14 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
15 XII poniedziałek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
17 XII środa godz. 18.00 - Msza i uwielbienie w kościele w Smolnicy
20 XII sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w Mstowie k/Częstochowy
21 XII niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie


STYCZEŃ:


7 I środa godz. 19.00 – Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
10 I sobota godz. 18.00 - Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
10 I sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
11 I niedziela godz. 9.00 - Wspólnota Misji I w Częstochowie
11 I niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
12 I poniedziałek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
13 I wtorek godz. 19.00 – Spotkanie animatorów
14 I środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
18 I niedziela godz. 9.00 - Warsztaty biblijne w Częstochowie
21 I środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
25 I niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
28 I środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach


REKOLEKCJE ZIMOWE:


Turnus 186 Troniny (2)3 – 9 I Stopień 2 - Ananiasz
Turnus 187 Skorzeszyce 17 – 23 I Stopień 3 - Barnaba
Turnus 188 Skorzeszyce (23)24 – 30 I Stopień 4 - Szczepan
Turnus 189 Troniny (23)24 – 30 I Stopień 1 - Gamaliel
Turnus 190 Skorzeszyce (30)31 I – 6 II Stopień 3 - Barnaba
Turnus 191 Skorzeszyce (6)7 – 13 II Stopień 4 - Szczepan
Turnus 192 Troniny (6)7 – 13 II Stopień 2 - Ananiasz
Turnus 193 Skorzeszyce (13)14 – 20 II Stopień 2 - Ananiasz


LUTY:


4 II środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
8 II niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
11 II środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
14 II sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
16 II poniedziałek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
21 II sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
22 II niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
22 II niedziela godz. 9.00 – Wspólnota Misji i KMW dla diecezji gliwickiej, opolskiej i katowickiej w Bojkowie
22 II niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
25 II środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
28 II sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej


MARZEC:


1 III niedziela godz. 9.00 – Wspólnota Misji I w Częstochowie
3 III wtorek godz. 19.00 – Spotkanie animatorów
4 III środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
7 III sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w Mstowie k/Częstochowy
8 III niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
8 III niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
11 III środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
14 III sobota godz. 19.30 – Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
15 III niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
18 III środa godz. 19.00 – Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
21 III sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
22 III niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
25 III środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
26 III czwartek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
28 III sobota godz. 18.00 – Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
29 III niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie


KWIECIEŃ:


8 IV środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
11 IV sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
11 IV sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
12 IV niedziela godz. 9.00 – Wspólnota Misji II w Częstochowie
12 IV niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
15 IV środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
18 IV sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
19 IV niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
22 IV środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
23 IV czwartek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
25 IV sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
26 IV niedziela godz. 9.00 – Formacja kandydatów I roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
26 IV niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
28 IV wtorek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
29 IV środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach


MAJ:


1-3 V piątek-niedziela – Warsztaty prorockie w Troninach – Albertowie
2 V sobota godz. 16.00 – Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
6 V środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
9 V sobota godz. 18.00 – Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne w Gorzkowicach
9 V sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
10 V niedziela godz. 9.00 - Formacja kandydatów II roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
10 V niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
13 V środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
14 V czwartek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
16 V sobota godz. 18.00 - Msza św. o uzdrowienie w Mstowie k/Częstochowy
17 V niedziela godz. 9.00 - Formacja kandydatów III roku w Wyższym Instytucie Teologicznym w Częstochowie
17 V niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
20 V środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie
23 V sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne w Archikatedrze Częstochowskiej
27 V środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
30 V sobota godz. 18.00 – Msza św. o uzdrowienie w par. św. Ap. Piotra i Pawła na Lisińcu w Częstochowie
30 V sobota godz. 19.30 - Msza w intencji uzdrowienia w kościele NMP Wspomożenia Wiernych w Gliwicach Sośnicy
31 V niedziela godz. 10.00 – Wspólnota misji i KMW oraz Gliwicki Dzień Dziecka


CZERWIEC:


2 VI wtorek godz. 19.00 - Spotkanie animatorów
3 VI środa godz. 19.00 – Spotkanie uwielbieniowe w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
4 VI Boże Ciało – Dzień młodzieży w Albertowie
7 VI niedziela godz. 10.00 - Walne Zgromadzenie członków Wspólnoty w Albertowie
10 VI środa godz. 19.00 – Różaniec w intencji Wspólnoty i w intencjach poleconych diakonii modlitwy w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach
13 VI sobota godz. 18.00 - Spotkanie ewangelizacyjno-modlitewne dla młodzieży w Archikatedrze Częstochowskiej
14 VI niedziela godz. 9.00 – Formacja kadry na rekolekcje wakacyjne
17 VI środa godz. 19.00 - Msza wspólnotowa w kościele Narodzenia NMP w Bojkowie na zakończenie roku formacyjnego
20 VI sobota godz. 16.00 - Msza św. o uzdrowienie w Albertowie
20 VI czwartek godz. 19.00 – Spotkanie koordynatorów
21 VI niedziela godz. 17.00 – Spotkanie diakonii młodych
24 VI środa godz. 19.00 – Wspólnotowa adoracja w kaplicy Sióstr Boromeuszek przy ul. Ziemowita w Gliwicach


WRZESIEŃ:


27 IX niedziela - Uroczystość Przymierza w Albertowie